Webinar „Wymiana handlowa z Chinami”, 28 września 2023 r.

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S. A., partner Enterprise Europe Network, zaprasza przedsiębiorstwa sektora MŚP na spotkanie online poświęcone wymianie handlowej z Chinami. TARR S. A. zapewnia platformę internetową Microsoft Teams. Termin: 28 września 2023r., godz. 10.00-13.00.

Celem webinarium jest przekazanie jego uczestnikom wiedzy na temat podstawowych zasad bezpiecznego importu z Chin ze szczególnym uwzględnieniem branży energetycznej i automotive.

Uczestnicy dowiedzą się m. in. jak wybrać dostawcę, jak skalkulować koszty, jakie dokumenty są wymagane przy imporcie z Chin.

PRELEGENT

Pani Mariola Bańdo-Szwaj – ekspert w dziedzinie bezpieczeństwa handlu z Chinami, handlu zagranicznego, a w szczególności importu z Chin, wiarygodności firm chińskich, kontroli jakości. Absolwentka Wydziału Ekonomiki Transportu, kierunek Handel Zagraniczny na Uniwersytecie Gdańskim, jest jednym z pierwszych w Polsce absolwentów podyplomowych studiów menadżerskich MBA.

Prezes Zarządu spółki VERICO Experts Sp. z o. o. Od wielu lat zajmuje się przeprowadzaniem transakcji importowych z Chin, doradztwem w zakresie handlu zagranicznego. Posiada unikalną wiedzę na temat kontroli towarów, którą zdobyła pracując wcześniej w firmie kontrolnej oraz sprawdzania dostawców.

Udział w spotkaniu jest bezplatny. Liczba miejsc ograniczona.

Przedsiębiorstwa zainteresowane udziałem w spotkaniu zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

Szczegółowe informacje: tel. (56) 699 54 81; e-mail: karolina.gzubicka@tarr.org.pl