Webinar „Rynek ukraiński teraz i po wojnie, 14 maja 2024 r.

Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S. A. i  Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, partnerzy Enterprise Europe Network we współpracy z Warsaw Enterprise Institute i Związkiem Przedsiębiorców i Pracodawców zapraszają przedsiębiorców zainteresowanych nawiązaniem współpracy gospodarczej z Ukrainą do udziału w webinarium  „Rynek ukraiński teraz i po wojnie”.

Spotkanie odbędzie się 14 maja 2024 roku 10.00-13.00 online (na platformie Ms Teams).

Podczas spotkania eksperci przedstawią możliwości wsparcia polskiego biznesu na Ukrainie, omówią założenia Serwisu Odbudowy Ukrainy (Polish Service for the Reconstruction of Ukraine), czyli projektu wsparcia procesu modernizacji i odbudowy Ukrainy poprzez zaangażowanie w proces odbudowy polskich firm i wspieranie polsko-ukraińskiej współpracy gospodarczej. Ponadto, przedstawione zostaną również założenia projektu Business Bridge – Ukraine-Ready4EU, wspierającego nawiązywanie kontaktów biznesowych z parterami ukraińskimi.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu: https://een.tarr.org.pl/2024/04/23/wtorki-z-eksportem-rynek-ukrainski-teraz-i-po-wojnie-14-05-2024-r/

Przedsiębiorstwa zainteresowane nawiązaniem współpracy z Ukrainą zapraszamy do kontaktu z ośrodkiem Enterprise Europe Network przy Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości im. Prof. Jerzego Dietla.