Spotkania kooperacyjne podczas EU FashionMatch 13.0 @ Modefabriek, Amsterdam 21-22 stycznia 2024 r.

Organizatorem spotkań jest Ośrodek Enterprise Europe Network przy Niderlandzkiej Agencji Przedsiębiorstw przy Ministerstwie Gospodarki i Klimatu. Targi Modefabriek dotyczą mody damskiej, akcesoriów oraz kolekcji lifestyle’owych, ale spotkania obejmą również odzież męską i dziecięcą.

To dwudniowe wydarzenie umożliwi uczestnikom poznanie potencjalnych partnerów podczas uprzednio umówionych rozmów dwustronnych, których miejscem będzie wydzielone stoisko EEN w centrum kongresowym Amsterdam-RAI (Europaplein 8, 1078 GZ Amsterdam).

Spotkania adresowane jest do:

• projektantów mody,
  •  firm produkujących tekstylia i akcesoria,
  • kupców/sprzedawców, dystrybutorów, agentów handlowych,
  • ekspertów, przedstawicieli uczelni i jednostek B+Rm
  • inwestorów,
  • dostawców usług w zakresie recyklingu i sortowania.

Poza katalogiem uczestnicy mogą przynieść na stoisko do 3 wyrobów ze swojej kolekcji do demonstracji.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Dalsze informacje oraz rejestracja online (do 20 stycznia 2024r.) na stronie: https://fashionmatch-13thedition.b2match.io

Zarejestrowani uczestnicy z umówionymi spotkaniami otrzymają bezpłatną wejściówkę na targi Modefabriek, a wystawcy mogą liczyć na zorganizowanie rozmów na swoich stoiskach.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości jest partnerem spotkań. Pomagamy w przygotowaniu oferty/zgłoszenia firmom z regionu łódzkiego. Kontakt:
tel. 42 630 36 67, fundacja@frp.lodz.pl