Spotkania kooperacyjne na targach INNOTRANS 2018 w Berlinie

Home / Informacje dla przedsiębiorców 2018 / Spotkania kooperacyjne na targach INNOTRANS 2018 w Berlinie

Ośrodki Enterprise Europe Network zapraszają  do udziału w spotkaniach kooperacyjnych na targach INNOTRANS, które odbędą się w dniach 18- 21 września 2018 r. w Berlinie.

InnoTrans Business Days przeznaczone są dla firm i innych podmiotów działających w branży transportu i logistyki, technologii i infrastruktury kolejowej, zarządzania ruchem, intermodalnej mobilności pasażerów i towarów, innowacyjnych komponentów, pojazdów i inteligentnych systemów transportowych i in. Indywidualne, specjalnie aranżowane spotkania stwarzają wyjątkową możliwość do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny (uczestnicy pokrywają we własnym zakresie koszty dojazdu
i zakwaterowania na miejscu oraz wstępu na teren targów).

Do udziału w spotkaniach konieczna jest rejestracja, określenie profilu działalności oraz rodzaju współpracy jaką chcą Państwo nawiązać. Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby rozmawiać. Językiem roboczym spotkań jest język angielski.

Ważne terminy:

Rejestracja uczestników i profili oraz wybór partnerów trwa do 16 września 2018r.,

zaś spotkania odbywają się w dniach 18 – 21 września 2018r.

Więcej informacji i rejestracja na stronie https://innotrans2018.b2match.io

 

Firmom z regionu łódzkiego bezpłatną pomoc w przygotowaniu profili oferuje Ośrodek Enterprise Europe Network przy Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości w Łodzi, oficjalny partner spotkań.
Kontakt: tel: + 42 630-36-67; e-mail: fundacja@frp.lodz.pl