Spotkania kooperacyjne na targach gier komputerowych GAMESCOM 2018 w Kolonii

Home / Informacje dla przedsiębiorców 2018 / Spotkania kooperacyjne na targach gier komputerowych GAMESCOM 2018 w Kolonii

Spotkania kooperacyjne na targach gier komputerowych GAMESCOM 2018 w Kolonii

Ośrodki Enterprise Europe Network zapraszają  do udziału w spotkaniach kooperacyjnych na targach GAMESCOM, które odbędą się w dniach 21- 23 sierpnia 2018 r. w Kolonii (Niemcy).

Spotkania przeznaczone są dla firm i innych podmiotów działających w branży gier komputerowych i wideo, zainteresowanych nawiązaniem współpracy międzynarodowej. Indywidualne, specjalnie aranżowane spotkanie stwarzają wyjątkową możliwość do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, ale konieczne jest posiadanie biletu wstępu na targi Gamescom w strefie „Business Area” (http://www.gamescom-cologne.com/gamescom/for-visitors/Ticket/index-2.php; http://www.gamescom.global/participation-and-planning/for-visitors/tickets-for-trade-visitors/tickets=for-trade-visitors.php).  Uczestnicy pokrywają we własnym zakresie koszty dojazdu i zakwaterowania na miejscu)

Do udziału w spotkaniach konieczna jest rejestracja, określenie profilu działalności oraz rodzaju współpracy jaki chcą Państwo nawiązać. Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby rozmawiać. Językiem roboczym spotkań jest język angielski.

Ważne terminy:

Rejestracja uczestników i profili oraz wybór partnerów do rozmów trwa do 15 sierpnia 2018r.,

zaś w dniach 21 – 23 sierpnia 2018r. przy ponumerowanych stolikach odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych, indywidualnych spotkań.

Więcej informacji i rejestracja na stronie https://gamesmatchgamescom2018.b2match.io

Firmom z regionu łódzkiego bezpłatną pomoc w przygotowaniu profili oferuje partner spotkań Ośrodek Enterprise Europe Network przy Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości w Łodzi.
Kontakt: tel: + 42 630-36-67; e-mail: fundacja@frp.lodz.pl