Spotkania kooperacyjne na targach FOAM Expo Europe, 16 – 18 października 2018 r., Hanower

Home / Informacje dla przedsiębiorców 2018 / Spotkania kooperacyjne na targach FOAM Expo Europe, 16 – 18 października 2018 r., Hanower

Ośrodki Enterprise Europe Network zapraszają do udziału w spotkaniach kooperacyjnych na targach FOAM Expo Europe, które połączą wystawę i konferencję dla producentów i kupców produktów z pianki technicznej i technologii, jak i całego łańcucha dostaw tego produktu.

Na targach przedstawione zostaną wszelkie sztywne i elastyczne rozwiązania technicznych materiałów piankowych (od uretanów do elastomerów jak guma i PCV) oraz szerokie spektrum maszyn, producentów i usługodawców.

Organizatorzy spodziewają sie ponad 200 wystawców i ponad 3000 odwiedzających. Więcej informacji o targach na stronie www.foam-expo.eu

B2B Meetings to indywidualne, specjalnie aranżowane spotkania umożliwiające nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny (uczestnicy pokrywają we własnym zakresie koszty dojazdu
i zakwaterowania na miejscu oraz wstępu na teren targów).

Do udziału w spotkaniach konieczna jest rejestracja, określenie profilu działalności oraz rodzaju współpracy jaką chcą Państwo nawiązać. Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby rozmawiać. Językiem roboczym spotkań jest język angielski.

Ważne terminy:

Rejestracja uczestników i profili oraz wybór partnerów trwa do 8 października 2018r.,

zaś spotkania odbywają się w dniach 16 – 18 października 2018r.

Więcej informacji i rejestracja na stronie https://b2b-meetings-at-foam.b2match.io/

 

Firmom z regionu łódzkiego bezpłatną pomoc w przygotowaniu profili oferuje Ośrodek Enterprise Europe Network przy Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości w Łodzi, oficjalny partner spotkań.
Kontakt: tel: + 42 630-36-67; e-mail: fundacja@frp.lodz.pl