Seminarium „Rozwój rodzinnych grup kapitałowych Perspektywa Polski i świata”, 23 marca 2023 r.

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości im. Prof. Jerzego Dietla zaprasza na
trzecie seminarium dla przedsiębiorstw rodzinnych

„Rozwój rodzinnych grup kapitałowych
Perspektywa Polski i świata”

Spotkanie odbędzie się 23 marca 2023 r. o godz. 1100
w siedzibie Fundacji przy ul. Piotrkowskiej 86 w Łodzi

W programie:

• Grupy kapitałowe w gospodarce
  • Rozwój przedsiębiorstw rodzinnych w kierunku rodzinnych grup kapitałowych
  • Znaczenie rodzinnych grup kapitałowych w Polsce i na świecie
  • Success story wybranych rodzinnych grup kapitałowych.

Wykład wygłosi:

Dr hab. Wioletta Mierzejewska, prof. SGH

Wicedyrektorka Instytutu Zarządzania Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Specjalizuje się w zagadnieniach z obszaru zarządzania strategicznego (analiza strategiczna, budowanie strategii rozwoju i konkurencji) oraz w tematyce przekształceń strukturalnych przedsiębiorstw. Autorka licznych artykułów poświęconych tej problematyce. Kierownik studiów podyplomowych realizowanych we współpracy z partnerami biznesowymi. Analityk w projektach biznesowych, w zakresie analiz rynkowych, doradztwa strategicznego oraz optymalizacji strukturalnej.

Seminarium poprowadzi:

Prof. dr hab. Jan Jeżak

Przewodniczący Rady Fundacji

Udział bezpłatny po wcześniejszym zgłoszeniu. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny tutaj
tel. 42 630 36 67, e-mail:
fundacja@frp.lodz.pl