Motywowanie i efektywność pracy – szkolenie z dofinansowaniem BUR!

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości im. Prof. Jerzego Dietla

zaprasza na szkolenie stacjonarne

Motywowanie i efektywność pracy

22 kwietnia 2024 r. w godz 10:00-16:00

W programie:

1. Wyjaśnienie procesu motywacyjnego
  2. Przedstawienie teorii motywacji, ich zalet oraz ograniczeń a także zastosowania w praktyce.
  3. Czynniki zadaniowe. Odpowiednia organizacja zadań oraz dopasowanie kompetencji pracownika jako elementy motywowania.
  4. Czynniki społeczne. Istota tworzenia dobrej atmosfery pracy oraz budowania relacji w zespole.
  5. Czynniki rozwojowe. Możliwości doskonalenia i rozwoju pracowników. Znaczenie i zasady skuteczności szkoleń oraz kształtowania ścieżki kariery pracowniczej.
  6. Istota, wpływ i kształtowanie zaangażowania oraz satysfakcji pracowników.
  7. Analiza źródeł demotywacji. Jak określić powiązanie czynników motywacji z efektywnością pracy.
  8. Istota etyki oraz kultury organizacji w procesie motywowania pracowników.
  9. Employeer branding – czyli tworzenie wizerunku dobrego pracodawcy.

Nasi trenerzy to specjaliści od wielu lat współpracujący z FRP

# zarzadzanie zasobami ludzkimi        # budowanie i motywowanie zespołu       # komunikacja

# rozwój umiejętności miękkich       #  niwelowanie konfliktów        # coaching

Podczas zajęć wyzwalają potencjał uczestników inspirują do identyfikowania skutecznych rozwiązań i pozytywnych postaw.

Zgłoszenia:
fundacja@frp.lodz.pl

Cena: 590 zł brutto/osobę – szkolenie objęte dofinansowanie BUR!

obejmuje:

• materiały szkoleniowe
  • wydanie zaświadczenia
  • poczęstunek przy kawie i herbacie