Konferencja w projekcie #EMPL-OI: „Współpraca biznesu i uniwersytetów: wspieranie przedsiębiorczości i innowacyjności w szkolnictwie wyższym”

Home / Aktualności Empl-oi / Konferencja w projekcie #EMPL-OI: „Współpraca biznesu i uniwersytetów: wspieranie przedsiębiorczości i innowacyjności w szkolnictwie wyższym”

 

W dniu 27 czerwca 2018 r. w Brukseli odbędzie się konferencja „Współpraca biznesu i uniwersytetów: wspieranie przedsiębiorczości i innowacyjności w szkolnictwie wyższym”.

Konferencja stanowi zwieńczenie projektu #EMPL-OI. Przedstawiciele międzynarodowego zespołu #EMPL-OI przedstawią opracowane narzędzia i materiały szkoleniowe nt. przedsiębiorczości społecznej. Zaprezentują koncepcję stażu łączącego zdobycie praktycznych umiejętności zawodowych oraz uniwersalnych umiejętności miękkich, oczekiwanych przez rynek pracy. Specjaliści, eksperci, naukowcy z różnych dziedzin oraz studenci i decydenci podzielą się swoimi wizjami, doświadczeniem, dobrymi praktykami i oczekiwaniami dotyczącymi zatrudnialności absolwentów wyższych uczelni, nowoczesnych metod nauczania i potrzeby rozwijania postawy przedsiębiorczości.

Zapraszamy nauczycieli akademickich, pracowników jednostek naukowych, studentów i ekspertów z dziedziny edukacji i przedsiębiorczości, przedstawicieli administracji publicznej oraz instytucji otoczenia biznesu. Wydarzenie będzie okazją do nawiązania współpracy i networkingu pomiędzy uczestnikami.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zarejestrować się można do 5 czerwca 2018 r.

Więcej informacji na stronie projektu: http://empl-oi.eu/