Szkolenie „Wykorzystanie social mediów w promocji produktów i usług przedsiębiorców” – 26.07.2023 r.

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości im Prof. Jerzego Dietla zaprasza na szkolenie on-line

„Wykorzystanie social mediów w promocji produktów i usług przedsiębiorców”

dnia 26 lipca 2023 r. w godz. 9 – 16

Chcesz w pełni wykorzystać potencjał mediów społecznościowych do promocji Twojej firmy?

Marzysz o zwiększeniu popularności swoich produktów i usług?

Jeśli tak, to szkolenie jest dla Ciebie!

Podczas 8 godzin intensywnego szkolenia:

• nauczysz się jak stworzyć skuteczną kampanię marketingową w mediach społecznościowych, która przyciągnie uwagę Twojej grupy docelowej,
  • odkryjesz, jakie strategie i narzędzia wykorzystywać i jak działa social selling, który pozwoli Ci sprzedawać i promować swoje produkty i usługi w sposób skuteczny i etyczny,
  • poznasz narzędzia oraz uzyskasz praktyczne umiejętności, które pomogą Ci osiągnąć sukces poprzez social media marketing,
  • nauczymy Cię, jak zabezpieczyć swoją markę przed negatywnymi wypowiedziami w mediach społecznościowych, aby budować wiarygodność wśród klientów.

Szkolenie prowadzi Pani Karolina Magiera doświadczona specjalistka w dziedzinie mediów społecznościowych i contentu, copywriterka, dziennikarka współpracująca z największymi grupami mediowymi w Polsce.

Cena: 590 zł brutto/osobę

Cena obejmuje:

• udział w szkoleniu,
  • materiały szkoleniowe i do samokształcenia (on-line),
  • zaświadczenie.

Zgłoś się już dziś wypełniając formularz!