Zaproszenie do udziału w konferencji „Successful R&I in Europe: 9th European Networking Event”, Düsseldorf, 15 – 16 marca 2018 r.

Home / Informacje dla przedsiębiorców 2018 / Zaproszenie do udziału w konferencji „Successful R&I in Europe: 9th European Networking Event”, Düsseldorf, 15 – 16 marca 2018 r.

Dziewiąta edycja konferencji „Successful R&I in Europe” będzie poświęcona poszukiwaniu partnerów do projektów badawczych w ramach programu Horyzont 2020. Odbędzie się 15 i 16 marca w Düsseldorfie. Wydarzenie organizują: Ministerstwo Kultury i Nauki Kraju Związkowego Nadrenii Północnej i Westfalii oraz sieć Enterprise Europe Network, przy wsparciu Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych Unii Europejskiej.

Badacze, którzy zgłoszą najciekawsze pomysły na projekty w ramach programu Horyzont 2020 zostaną zaproszeni do bezpłatnego udziału w konferencji, która odbędzie w marcu w Düsseldorfie. Na zjeździe spotkają się uczeni z Niemiec, Polski, Austrii, Belgii, Finlandii, Francji, Holandii oraz Izraela. Organizatorzy czekają na propozycje wystąpień do 20 lutego.
Badacze, którzy chcą zaprezentować swój projekt podczas warsztatów tematycznych mogą zarejestrować wziąć udział w tzw. Call for Presentations. Osoby, których propozycje zostaną wybrane do zaprezentowania, będą miały zapewniony bezpłatny udział w konferencji.
Opłata dla pozostałych uczestników będzie wynosić 120 euro za 2 dni lub 95 euro za jeden dzień. Opłata zawiera transfer z lotniska w Düsseldorfie do hotelu, w którym będzie się odbywać konferencja, wspólną kolację oraz udział w wycieczce „Düsseldorf by night”.

Sesje tematyczne koncentrować się będą wokół sześciu głównych dziedzin: teleinformatyki, nanotechnologii/materiałów, energii, zrównoważonej gospodarki, nauk o życiu oraz transportu. Na sesjach głównych będą prezentowane udane projekty i zakończone już, jak również te, których autorzy poszukują partnerów do konsorcjów. Uczestnicy dowiedzą się, z jakich usług mogą skorzystać przy tworzeniu i składaniu projektów.
Poprzednia edycja konferencji zgromadziła 360 uczestników.

Termin rejestracji: do 7 marca 2018r.
Online: www.zenit.de/networking2018

Więcej informacji na stronie internetowej: https://horizon2020.zenit.de/en/event/successful-ri-in-europe-2018-new-15032018/
Ulotka do pobrania tutaj.