Zaproszenie do udziału w konferencji „Successful R&I in Europe: 10th European Networking Event”, Düsseldorf, 14 – 15 lutego 2019 r.

Home / Wydarzenia 2018 / Zaproszenie do udziału w konferencji „Successful R&I in Europe: 10th European Networking Event”, Düsseldorf, 14 – 15 lutego 2019 r.

Dziesiąta edycja konferencji „Successful R&I in Europe” będzie poświęcona poszukiwaniu partnerów do projektów badawczych w ramach programu Horyzont 2020. Odbędzie się 14 – 15 lutego w Düsseldorfie. Wydarzenie organizują: Ministerstwo Kultury i Nauki Kraju Związkowego Nadrenii Północnej i Westfalii oraz sieć Enterprise Europe Network, przy wsparciu Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych Unii Europejskiej w Polsce.

Osoby, które zgłoszą najciekawsze pomysły na projekty w ramach programu Horyzont 2020 zostaną zaproszone do bezpłatnego udziału w konferencji. Na zjeździe spotkają się uczeni z Niemiec, Polski, Belgii, Finlandii, Francji, Holandii oraz Izraela. Organizatorzy czekają na propozycje wystąpień do 14 stycznia.

Badacze, którzy chcą zaprezentować swój projekt podczas warsztatów tematycznych mogą wziąć udział w tzw. Call for Presentations, również do 14 stycznia. Osoby, których propozycje zostaną wybrane do zaprezentowania, będą miały zapewniony bezpłatny udział w konferencji.

Opłata dla pozostałych uczestników będzie wynosić 120 euro za 2 dni lub 95 euro za jeden dzień. Opłata zawiera transfer z lotniska w Düsseldorfie do hotelu, w którym będzie się odbywać konferencja, wspólną kolację oraz udział w wycieczce „Düsseldorf by night”.

Sesje tematyczne koncentrować się będą na siedmiu głównych dziedzinach, takich jak:

– teleinformatyka (ICT)

– nanotechnologia, materiały i produkcja (NMM)

– energia

– gospodarka cyrkularna

– nauki o życiu

– transport

– innowacyjne zamówienia publiczne (PCP/PPI).

Na sesjach głównych będą prezentowane zakończone i realizowane projekty, jak również te, których autorzy poszukują partnerów do konsorcjów.

Poprzednia edycja konferencji zgromadziła 350 uczestników.

 

Termin rejestracji: do 7 lutego 2019r.

Program, rejestracja, dalsze informacje na stronie:

https://horizon2020.zenit.de/en/event/success-2019-01022019/

Ulotka do pobrania tutaj.