VIII Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw, 17-19 października 2018 r. , Katowice

Home / Uncategorized / VIII Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw, 17-19 października 2018 r. , Katowice

Największe spotkanie firm sektora MŚP w Europie!

VII Europejski Kongres Małych i Średnich Przedsiębiorstw

17-19 października 2018

 Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

 

Mała i średnia przedsiębiorczość to najważniejszy sektor polskiej gospodarki. To również główny temat Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. O możliwościach rozwoju i wyzwaniach jakie stoją przed przedsiębiorcami dyskutować będą najważniejsze osoby w Państwie, osobistości ze świata nauki, polityki i gospodarki oraz delegacje zagraniczne z kilkudziesięciu państw.

Wydarzenie to jest już na stałe zapisane w tradycji europejskich wydarzeń gospodarczych. W ciągu trzech dni Kongresu zaplanowano kilkadziesiąt sesji panelowych oraz szereg warsztatów i spotkań, w których udział wezmą eksperci z kraju i zagranicy.

Tegorocznej edycji będzie towarzyszyło hasło: „Technologie, Człowiek, Odpowiedzialność”. Skupimy się na innowacyjnych narzędziach wspierających rozwój firm, miast i regionów w obszarze ochrony środowiska, zdrowia, energetyki, transportu, marketingu i komunikacji cyfrowej. Nie zabraknie także tradycyjnych tematów, takich jak finansowanie MŚP, prawo i podatki oraz współpraca międzynarodowa.

Udział w Kongresie jest bezpłatny dla wszystkich uczestników. Rejestracji będzie można dokonać poprzez stronę www.ekmsp.eu w ostatnich dniach sierpnia 2018 r.