Technology & Business Cooperation Days, 20–23 kwietnia 2020, Hanower

Home / Informacje dla przedsiębiorców 2020 / Technology & Business Cooperation Days, 20–23 kwietnia 2020, Hanower

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości w Łodzi zaprasza w imieniu organizatorów na spotkania kooperacyjne podczas Hannover Messe 2020.

Targi Hannover Messe ( https://www.hannovermesse.de/en/ ) to najważniejsze na świecie targi z zakresu technologii dla przemysłu skupiające się na obszarach kluczowych dla produkcji przemysłowej. Hannover Messe to 240 000 m2 powierzchni wystawienniczej, 225 000 specjalistów z branży przemysłowej i blisko 6500 wystawców z ponad 70 krajów. W tym roku targi odbędą się w dniach 20 – 24 kwietnia. Obecna edycja tej prestiżowej imprezy zgromadzi „pod jednym dachem” dziesięć wystaw branżowych, m.in.:

– Integrated industry – Przemysł zintegrowany;
– Industry 4.0 –  Przemysł 4.0;
– Integrated energy – Energia zintegrowana;
– Smart materials & coatings – Inteligentne materiały i powłoki;
– Energy efficiency and digital twins – Efektywność energetyczna i bliźniaki cyfrowe.

Spotkania Technology & Business Cooperation Days, organizowane przez ośrodki Sieci z Hanoweru, nastawione są na współpracę biznesową oraz na poszukiwanie partnerów do współpracy naukowej i B+R. https://technology-business-cooperation-days-2020.b2match.io/home

Na tej stronie umieszczone są szczegółowe informacje na temat spotkań, firma może się na niej zarejestrować oraz na bieżąco przeglądać profile innych uczestników, wybierać rozmówców oraz potwierdzać wybór innych na spotkania. Lokalizacja: hala 25, stoisko „tech transfer”.
Wszyscy uczestnicy spotkań otrzymują bilet wstępu na targi Hannover Messe 2020, harmonogram rozmów oraz bezpłatne napoje i przekąski.

Dla firm, które zarejestrują swój profil kooperacyjny do 28.02.2020, uczestnictwo w spotkaniach jest darmowe. Rejestracja późniejsza wiąże się z kosztem 119 EUR. Termin zamknięcia rejestracji – 6.04.2020.  W spotkaniach może brać udział kilka osób z jednej firmy.

Firmom z regionu łódzkiego wsparcia w przygotowaniu oferty/zgłoszenia udziela Ośrodek Enterprise Europe Network przy Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości. Kontakt: tel. 42 630 36 67, fundacja@frp.lodz.pl