Spotkania kooperacyjne RE-energy Expo Poland 2018, Warszawa, 11 – 12 października 2018r.

Home / Informacje dla przedsiębiorców 2018 / Spotkania kooperacyjne RE-energy Expo Poland 2018, Warszawa, 11 – 12 października 2018r.

Ośrodki Enterprise Europe Network działające przy Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości i Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego zapraszają do udziału w spotkaniach kooperacyjnych organizowanych w dniach 11 – 12 października 2018 r. w Warszawie. Spotkania odbędą się w trakcie Międzynarodowych Targów dedykowanych szeroko pojętej energii odnawialnej (OZE) RE-energy Expo Poland 2018 (http://reenergyexpo.pl).

  • Przy wyznaczonych stolikach w ciągu dwóch dni odbywać się będą wcześniej umówione rozmowy. Dzięki udziałowi w spotkaniach możliwe jest nawiązanie międzynarodowych kontaktów biznesowych bez wyjeżdżania z Polski.
  • Korzyści:
  • możliwość spotkania potencjalnych partnerów do współpracy,
  • zapoznanie się z nowymi trendami i technologiami w branży,
  • znalezienie nowych rozwiązań dla swoich pomysłów i projektów,
  • wymiana informacji na poziomie międzynarodowym.

Uczestnicy
Architekci, instalatorzy, prosumenci, planiści i projektanci instalacji OZE, producenci
i dystrybutorzy, konsultanci ds. energii, audytorzy energetyczni, koncerny energetyczne, rolnicy, leśnicy, badacze tematu i naukowcy, organizacje finansowe, właściciele małych i średnich przedsiębiorstw, klastry, inwestorzy, przedstawiciele branży hotelarskiej, przedstawiciele władzy publicznej, w tym: ministerstwa, samorządy, władze wojewódzkie i in.

Koszty
Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Po zarejestrowaniu na spotkania udział w targach jest również bezpłatny. Koszty ponosi ośrodek EEN przy Podlaskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego.

Lokalizacja
Warszawskie Centrum EXPO XXI Sp. z o. o.
ul. Prądzyńskiego 12/14
01-222 Warszawa

Rejestracja online: http://www.b2fair.com/Registration/reenergyexpo2018/regSelectPartner
Lista zarejestrowanych uczestników jest dostępna na ww. stronie.
Szczegółowe informacje: http://reenergyexpo.pl/session/strefa-networkingu

Firmom z regionu łódzkiego wsparcia w przygotowaniu oferty/zgłoszenia udziela Ośrodek Enterprise Europe Network przy Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości – partner spotkań.
Kontakt: tel. 42 630 36 67, fundacja@frp.lodz.pl