Spotkania kooperacyjne podczas Międzynarodowych Targów Kolejnictwa TRAKO 2019, Gdańsk, 24-26 września 2019 r.

Home / Uncategorized / Spotkania kooperacyjne podczas Międzynarodowych Targów Kolejnictwa TRAKO 2019, Gdańsk, 24-26 września 2019 r.

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości w Łodzi zaprasza do udziału w spotkaniach kooperacyjnych podczas 13. Międzynarodowych Targów Kolejnictwa TRAKO w Gdańsku w dniach 24-26 września 2019 r. Głównymi organizatorami spotkań są partner Enterprise Europe Network Berlin-Brandenburg z Poczdamu (WFBB) oraz Klaster Transportu, Mobilności i Logistyki Berlin-Brandenburg.
Targi TRAKO odbywają się co dwa lata i są największą i najbardziej prestiżową imprezą branży kolejowej w Centralnej i Wschodniej Europie. To doskonała okazja do promocji transportu szynowego (koleje i tramwaje), przesyłania towarów i logistyki oraz najnowszych technologii w sektorze.

Więcej informacji na temat targów na stronie: http://trakofair.com

Uczestnicy
Spotkania przeznaczone są dla szerokiego kręgu podmiotów, takich jak: start-upy, firmy, uczelnie, naukowcy, klastry z całej Europy. Szczególnie zaproszeni są wystawcy i profesjonaliści związani z produktami i usługami, sieciami, logistyką i taborem kolejowym. Przy wyznaczonych stolikach w ciągu dwóch dni odbywać się będą wcześniej umówione rozmowy (20-30 minut). Dzięki udziałowi w spotkaniach możliwe jest nawiązanie międzynarodowych kontaktów biznesowych bez wyjeżdżania z Polski.
Udział w spotkaniach jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja (do 22 września 2019r.).

Szczegółowe informacje i rejestracja online: https://trako2019.b2match.io
Lista zarejestrowanych uczestników jest dostępna na ww. stronie.

Lokalizacja:
AMBEREXPO
ul. Żaglowa 11
80-560 Gdańsk
Hala G Stoisko 27 Regionu Stołecznego Berlin-Brandenburg

Firmom z regionu łódzkiego wsparcia w przygotowaniu oferty/zgłoszenia udziela Ośrodek Enterprise Europe Network przy Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości – partner spotkań.
Kontakt: tel. 42 630 36 67, fundacja@frp.lodz.pl