Giełda Kooperacyjna B2B – 4 marca 2020 r., Bydgoszcz

Home / Informacje dla przedsiębiorców 2020 / Giełda Kooperacyjna B2B – 4 marca 2020 r., Bydgoszcz

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. , Bydgoski Klaster Przemysłowy, Targi w Krakowie Sp. z o.o. serdecznie zapraszają producentów, dystrybutorów oraz specjalistów sektora wytwarzania narzędzi i przetwórstwa tworzyw polimerowych do udziału w Giełdzie Kooperacyjnej B2B, towarzyszącej 4. edycji Międzynarodowych Targów Kooperacyjnych Przemysłu Narzędziowo-Przetwórczego INNOFORM, które odbędą się w terminie 3-5 marca 2020 r. na terenie Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego, ul. Gdańska 187, 86-031 Bydgoszcz.

Targi obejmują najważniejsze zagadnienia z dziedziny produkcji narzędzi specjalnych, skrawających, przetwórstwa tworzyw, obróbki, łączenia i powlekania metali, materiałów i surowców. Więcej na stronie: https://innoform.pl

Podstawowe zasady uczestnictwa w Giełdzie Kooperacyjnej Innoform 2020.

  1. Uczestnicy rejestrują się na stronie internetowej Giełdy Kooperacyjnej Innoform 2020 i określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, który chcieliby nawiązać.
  2. Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane są na stronie giełdy, co ułatwia przegląd zarejestrowanych podmiotów.
  3. Z katalogu zarejestrowanych podmiotów uczestnicy wybierają partnerów do rozmów.
  4. Przed Giełdą Kooperacyjną uczestnicy otrzymują mailowo indywidualny harmonogram spotkań B2B wraz z firmą, godziną oraz nr stolika.
  5. 4 marca 2020 r., przy ponumerowanych stolikach, odbywają się serie uprzednio zaaranżowanych 25-minutowych spotkań pomiędzy dobranymi w pary firmami.
  6. Językiem roboczym na spotkaniach z partnerami zagranicznymi jest język angielski.

Koszty

Udział w spotkaniach B2B jest bezpłatny.

Rejestracja

Rejestracja na spotkania B2B przy Innoform 2020  jest obowiązkowa i możliwa za pośrednictwem systemu b2match do dnia 29.02.2020 r.

https://innoform-2020-matchmaking.b2match.io/

Na pytania dot. spotkań kooperacyjnych odpowie osoba kontaktowa z Ośrodka Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.:

Pan Piotr Popielarz, tel.: + 48 (56) 699 54 83, piotr.popielarz@tarr.org.pl

Firmom z regionu łódzkiego wsparcia w przygotowaniu oferty/zgłoszenia udziela Ośrodek Enterprise Europe Network przy Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości – partner spotkań.

Kontakt: tel. 42 630 36 67, fundacja@frp.lodz.pl