Rekrutacja do Programu SMART-UP LAB 2018

Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi zaprasza na drugą edycję międzynarodowego, interdyscyplinarnego programu dla osób z pomysłem na innowacje w obszarze zdrowia i aktywnego życia. Aplikacja trwa do 23 lutego.

Program jest adresowany do studentów, doktorantów, przedsiębiorców i absolwentów szkół wyższych o profilu biznesowym, technicznym, medycznym, projektowym, ścisłym lub humanistycznym.

Smart-Up Lab to możliwość dynamicznego rozwoju w obszarze przedsiębiorczości i unikalna szansa zaprojektowania produktu lub usługi. Program oferuje szeroką gamę zajęć i propozycji obejmujących:

• Udział w szkoleniach rozwijających kompetencje biznesowe  – blisko 90 godzin zajęć z zakresu budowania strategii rozwoju produktu; know-how niezbędnego do stworzenia start-up’u oraz tworzenia innowacji
  • Stworzenie zespołu projektowego (2-4 osoby) i opracowanie prototypu produktu/usługi dla Najlepszych
  • Zastosowanie i poznanie metody Design Thinking
  • Networking
  • „Real Life Challenges” – wyzwania odpowiadające na realne potrzeby sektora zdrowia
  • Wsparcie mentora na każdym etapie realizacji projektu

Dołącz do SMART-UP LAB i aplikuj do 23 lutego 2018.

Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego dostępnego TUTAJ

Organizator: Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w ramach projektu EIT Health.