Oferty współpracy z Izraela

Home / Informacje dla przedsiębiorców 2020 / Oferty współpracy z Izraela

Federacja Izraelskich Izb Handlowych, partner Enterprise Europe Network, w swoim grudniowym Newsletterze przedstawia wybrane aktualne oferty swoich firm.

L.p. POD ID Streszczenie
1. BOIL2020701002 Izraelska firma wyspecjalizowana w produkcji oliwek i konserwowanych warzyw poszukuje agentów, przedstawicieli, dystrybutorów i innych partnerów do współpracy. Atutem firmy jest szybka, przyjazna dla środowiska, efektywna produkcja wysokiej jakości wyrobów i opakowań, czyste naturalne składniki.
2. BOIL2020713001 Izraelska firma opracowała innowacyjną platformę dla systemów VRF (Variant Refrigerant Flow), która zapewnia możliwość sterowania / monitorowania / serwisowania systemu ze zdalnego połączenia. Technologia ta wysyła alerty do techników systemów i daje im możliwość zdalnego naprawiania problemów oraz zmniejsza potrzebę wizyt serwisowych, co jest bardzo przydatne w erze COVID-19. Firma poszukuje partnerów w ramach umów usług dystrybucyjnych oraz agencji handlowych.
3. BOIL2020811001 Firma z Izraela rozwinęła innowacyjną metodę opatrywania i gojenia ran. Technologia pozwala opatrywać rany na różnego rodzaju typach skór w celu przyspieszenia gojenia ran przy użyciu urządzenia wtłaczającego tlen. Firma szuka partnerów do umowy dystrybucyjnej.
4. BOIL2020817001 Izraelska firma opracowała innowacyjne systemy bezpieczeństwa dla jednośladów z napędem, które można zamontować na każdym kasku. System wykorzystuje autorskie czujniki, sztuczną inteligencję i przestrzenną syntezę dźwięku do wykrywania zagrożeń bezpieczeństwa wokół użytkownika i zapewnia ich naturalną identyfikację, w tym odległość, kąt i prędkość zbliżającego się zagrożenia. Firma poszukuje partnerów w ramach umowy joint venture i umów usług dystrybucyjnych.
5. BOIL2020817002 Izraelski wyspecjalizowany producent napojów alkoholowych produkuje arak, wódkę, brandy i wino. Rodzinna destylarnia produkuje produkty premium z najlepszych składników i przestrzega rodzinnych tradycji w całym procesie produkcji. Firma poszukuje dystrybutorów swoich produktów.

W razie zainteresowania którąś z ofert prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny z naszym ośrodkiem z podaniem ID oferty.