Misja na Forum Biznesowe z okazji Szczytu Trójmorza w Lubljanie (Słowenia), 5 – 6 czerwca 2019r.

Home / Uncategorized / Misja na Forum Biznesowe z okazji Szczytu Trójmorza w Lubljanie (Słowenia), 5 – 6 czerwca 2019r.

Krajowa Izba Gospodarcza i Słoweńska Izba Gospodarcza informują o międzynarodowym Forum Biznesowym z okazji Szczytu Trójmorza w Lubljanie (Słowenia) w dniach 5-6 czerwca 2019 r.

W  2015   roku, z  inicjatywy  prezydentów Polski  i  Chorwacji, Andrzeja Dudy i Kolindy Grabar-Kitarović –powołano grupę Trójmorza. W skład regionalnego projektu wchodzi 12 państw członkowskich Unii Europejskiej,  od  Estonii przez Polskę po Chorwację, leżących między Morzem Bałtyckim, Adriatyckim i Czarnym. Nadrzędne filary Inicjatywy to: rozwój gospodarczy, spójność europejska i więzi transatlantyckie. Celem grupy jest głównie współpraca na płaszczyznach: energetycznej, logistyczno-transportowej i informatyczno-telekomunikacyjnej w Europie Środkowej. Prezydent RP Andrzej Duda będzie przewodniczył oficjalnej delegacji podczas szczytu w Lubljanie.

Tegoroczny program Szczytu oraz Forum koncentruje się na czterech kluczowych obszarach:

– energia
– infrastruktura
– cyfryzacja
– innowacje

oraz obejmie przekrojowe tematy stosunków transatlantyckich, bezpieczeństwa i wody.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania chęci udziału firmy z w/w sektorów a także, firmy zainteresowane  współpracą na rynkach Słowenii, Austrii, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Estonii, Litwy, Łotwy, Rumunii, Słowacji i Węgier.

Krajowa Izba Gospodarcza jako partner wydarzenia, prowadzi rekrutacje polskich przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w Szczycie i Forum Biznesowym.

W ramach misji w dniach 4.06 (wylot) – 06.06 (powrót) organizator oferuje zakup biletu lotniczego na trasie Warszawa – Lubljana, ubezpieczenie podróżne, transfery z lotniska do hotelu i z hotelu na lotnisko, transfery do miejsc spotkań zorganizowanych w ramach Misji, przygotowanie materiałów promocyjnych, opiekę agenta na miejscu.

Uwaga: koszt udziału w Misji nie obejmuje kosztu noclegów- zapewniamy rezerwację grupową dla uczestników misji na preferencyjnych warunkach w hotelu****.

Koszt udziału: 2850 PLN+VAT + koszty noclegów.

Lista zainteresowanych firm zostanie przekazana stronie słoweńskiej do weryfikacji oraz do wygenerowania zaproszeń. Firmy mogą wziąć udział w tym wydarzeniu tylko i wyłącznie po otrzymaniu indywidualnego zaproszenia  od organizatorów, stąd tez prośba do wszystkich Państwa zainteresowanych o pilną REJESTRACJĘ online – zawierająca niezbędne dane wymagane przez organizatorów do otrzymania w/w zaproszenia.

Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie internetowej https://www.three.si/2019-summit