Konferencja „Postaw na Polska Markę!”, Łódź, 13 marca 2019r.

Home / Uncategorized / Konferencja „Postaw na Polska Markę!”, Łódź, 13 marca 2019r.

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii  zaprasza do Instytutu Europejskiego w Łodzi, ul. Piotrkowska 262/264, gdzie 13 marca 2019r. w godz. 10 – 16 odbędzie się konferencja z cyklu „Postaw na Polska Markę!”

Podczas pierwszej części konferencji uczestnikom zostaną przedstawione dotychczasowe efekty działania projektu „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe – Marka Polskiej Gospodarki – Brand” poddziałanie 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój. Obszarem wsparcia w tym poddziałaniu obejmującym 12 kluczowych branż są m.in. działania promocyjne na najważniejszych imprezach targowych na świecie, a także możliwość skorzystania na nich ze stoisk narodowych, które udostępniają przedsiębiorcom przestrzeń do spotkań biznesowych z potencjalnymi partnerami.

Dyskusja będzie dotyczyła efektywności prowadzonych do tej pory działań promocyjnych na targach międzynarodowych, skuteczności strategii promocji marki polskiej gospodarki na świecie, efektów prowadzenia działań promocyjnych na rynkach perspektywicznych, a także innych pomysłów na promocję polskich marek produktowych.

Uczestnicy będą mieli też okazję zapoznać się dostępnymi instrumentami wsparcia dla przedsiębiorców w obszarze rozwoju eksportu i inwestycji, współfinansowanych ze środków europejskich.

W drugiej części konferencji przewidziane zostały panele dyskusyjne/warsztatowe prowadzone przez znakomitych moderatorów.

Więcej informacji i warunki rejestracji na stronie:

https://www.een.org.pl/component/content/article/56040:rusza-cykl-regionalnych-konferencji-postaw-na-polska-marke-2

Regionalny Ośrodek Enterprise Europe Network przy Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości będzie miał na konferencji stoisko informacyjno-promocyjne.