Inwestycje zaangażowane społecznie – cykl bezpłatnych szkoleń

Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości im. Prof. Jerzego Dietla zaprasza przedsiębiorców, start-upy oraz osoby zainteresowane do udziału w bezpłatnych szkoleniach dotyczących wdrażania innowacji społecznych i środowiskowych. Szkolenia są elementem projektu ARIEES – Koalicja na rzecz odpowiedzialnego inwestowania wywierającego pozytywny wpływ na  środowisko i społeczeństwo w Europie Wschodniej.

Tematy szkoleń:

Impact investment in clean tech and sustainable startups
Impact investment in deep tech ICT (artificial Intelligence) Startups
Impact investment & startup business model transformation
Impact investment in cultural and creative startups
Engaging public impact investors for your startup

Międzynarodowe szkolenia nagrane są w języku angielskim przez ekspertów, wykładowców akademickich, trenerów przedsiębiorczości i zarządzania oraz praktyków i będą dostępne w trybie asynchronicznym od marca.

Webinaria w trybie asynchronicznym w języku angielskim prowadzą międzynarodowi eksperci, wykładowcy akademiccy, trenerzy przedsiębiorczości i zarządzania oraz praktycy.

Webinaria dostępne na stronie https://ariees.eu/webinars/

Udział w międzynarodowym projekcie jest bezpłatny, zakończony certyfikatem.

Więcej informacji: 42 630 36 67, e-mail: fundacja@frp.lodz.pl