Giełda kooperacyjna dla branży medycznej na targach MEDICA, 18-20 listopada 2019 r., Duesseldorf (Niemcy)

Home / Uncategorized / Giełda kooperacyjna dla branży medycznej na targach MEDICA, 18-20 listopada 2019 r., Duesseldorf (Niemcy)

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się na Międzynarodowych Targach Branży Medycznej MEDICA, w dniach 18-20 listopada 2019 r. w Duesseldorfie.

Udział w giełdzie to doskonała okazja do nawiązania kontaktów z potencjalnymi partnerami podczas targów, które tematycznie obejmują wszystkie sektory przemysłu medycznego. To światowe forum medycyny, które co roku prezentuje pełne spektrum opieki ambulatoryjnej i szpitalnej: od techniki laboratoryjnej i diagnostycznej, produktów do fizykoterapii i materiałów pomocniczych, sprzętu elektro-medycznego, technicznego oraz technologii informatycznych i komunikacyjnych dla placówek służby zdrowia, aż po wykończenie i wyposażenie pomieszczeń oraz Facility Management.

Giełda kooperacyjna na targach MEDICA skierowana jest przede wszystkim do handlowców i producentów działających w branży medycznej, ale również do lekarzy, farmaceutów, ordynatorów, dyrektorów i przedstawicieli szpitali, fizjoterapeutów, a także menadżerów administracyjnych szpitali i ośrodków medycznych.

  • Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać;
  • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy;
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy;
  • W dniach 18-20 listopada w hali 6 (1 piętro), przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych, indywidualnych spotkań.

Koszty:

  • 200 euro i obejmuje rejestrację firmy i wpisanie do katalogu uczestników giełdy, organizację spotkań B2B, a także opiekę organizatorów wydarzenia przed, w trakcie i po giełdzie,
  • 100 euro dla start-upów założonych po 01.01.2017 r. (po rejestracji firmy na giełdę, należy wysłać organizatorowi giełdy kopię dokumentu potwierdzającego założenie firmy po 01.01.2017 r.)

Więcej informacji:  https://medica2019.b2match.io/home

Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty transportu i zakwaterowania w trakcie giełdy kooperacyjnej, jak również bilety wstępu na targi MEDICA (zakup biletów na targi dostępny tutaj).

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości organizuje na targach MEDICA stoisko narodowe. Celem organizacji stoiska jest promocja polskiej branży medycznej na świecie. Więcej informacji na stronie:

https://www.een.org.pl/component/content/article/57147:stoisko-narodowe-na-targach-medica-2019

Firmom z regionu łódzkiego bezpłatną pomoc w przygotowaniu profili oferuje Ośrodek Enterprise Europe Network przy Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości w Łodzi, oficjalny partner spotkań.
Kontakt: tel: + 42 630 36 67; e-mail: fundacja@frp.lodz.pl