Giełda kooperacyjna dla branży medycznej na targach MEDICA, 12-14.11.2018 r., Duesseldorf (Niemcy)

Home / Uncategorized / Giełda kooperacyjna dla branży medycznej na targach MEDICA, 12-14.11.2018 r., Duesseldorf (Niemcy)

Giełda kooperacyjna dla branży medycznej na targach MEDICA, 12-14.11.2018 r., Duesseldorf (Niemcy)

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się na Międzynarodowych Targach Branży Medycznej MEDICA, w dniach 12 – 14 listopada 2018 r. w Duesseldorfie, w Niemczech.

Targi MEDICA w Duesseldorfie to największe i najważniejsze w branży medycznej targi na świecie, które tematycznie obejmują wszystkie sektory przemysłu medycznego. To światowe forum medycyny, które co roku prezentuje pełne spektrum opieki ambulatoryjnej i szpitalnej: od techniki laboratoryjnej i diagnostycznej, produktów do fizykoterapii i materiałów pomocniczych, sprzętu elektromedycznego, technicznego oraz technologii informatycznych i komunikacyjnych dla placówek służby zdrowia, aż po wykończenie i wyposażenie pomieszczeń oraz Facility Management.

Giełda kooperacyjna na targach MEDICA skierowana jest przede wszystkim do handlowców i producentów działających w branży medycznej, ale również do lekarzy, farmaceutów, ordynatorów, dyrektorów i przedstawicieli szpitali, fizjoterapeutów, a także menadżerów administracyjnych szpitali i ośrodków medycznych.

  • Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać;
  • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy;
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy;
  • W dniach 12-14 listopada (12.11 od 13.00 do 18.00, 13 i 14.11 od 10.30 do 18.00)  w hali 6, przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych, indywidualnych spotkań.

Koszt udziału w giełdzie kooperacyjnej na targach MEDICA 2018 wynosi:

  • 200 euro i obejmuje rejestrację firmy i wpisanie do katalogu uczestników giełdy, organizację spotkań B2B, a także opiekę organizatorów wydarzenia w trakcie giełdy,
  • 100 euro dla start-upów założonych po 01.01.2016 r. (po rejestracji firmy na giełdę, należy wysłać organizatorowi giełdy kopię dokumentu potwierdzającego założenie firmy po 01.01.2016 r.)

 

Więcej informacji:  https://medica2018.b2match.io/home   

Ponadto uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty transportu i zakwaterowania w trakcie giełdy kooperacyjnej, jak również bilety wstępu na targi MEDICA (zakup biletów na targi dostępny tutaj).

Uwaga ! W przypadku rejestracji na giełdę kooperacyjną i nie wzięcia w niej udziału, nie można ubiegać się o zwrot opłaty rejestracyjnej.

STOISKO NARODOWE

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii we współpracy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości planuje organizację stoiska narodowego podczas targów MEDICA. Celem organizacji stoiska będzie promocja polskiej branży medycznej na świecie.

Wszystkich zainteresowanych promocją na stoisku narodowym prosimy o kontakt z p. Sylwią Banaszkiewicz: sylwia_banaszkiewicz@parp.gov.pl.

WAŻNE TERMINY

Rejestracja uczestników i profilu trwa do 5 listopada 2018 r.

Wybór partnerów do spotkań trwa do 6 listopada 2018 r.

Giełda kooperacyjna odbędzie się w dniach 12-14 listopada 2018 r.

Firmom z regionu łódzkiego bezpłatną pomoc w przygotowaniu profili oferuje Ośrodek Enterprise Europe Network przy Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości w Łodzi, oficjalny partner spotkań.
Kontakt: tel: + 42 630-36-67; e-mail: fundacja@frp.lodz.pl