Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2019, 16-17 września 2019 r. w Vienna House Andel’s Łódź

Home / Uncategorized / Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2019, 16-17 września 2019 r. w Vienna House Andel’s Łódź

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na XII. edycję Europejskiego Forum Gospodarczego, którego organizatorem jest Województwo Łódzkie. Wydarzenie obejmie szerokie spektrum tematów, wystąpią znakomici goście i prelegenci – profesjonaliści. Zaplanowane bloki tematyczne są skoncentrowane na najważniejszych dla regionu łódzkiego dziedzinach gospodarki: rolnictwo i przetwórstwo rolno-spożywcze oraz logistyka i transport. W centrum uwagi znajdą się przedsiębiorcy, ich potrzeby i możliwości rozwoju w obszarze gospodarki cyrkularnej i przemysłu 4.0, a także nowe technologie i prace badawcze.

Podczas dwu dni wydarzenia odbędą się tematyczne panele dyskusyjne.

Szczególnie zapraszamy na panele:

  • „Nowe modele biznesowe z wykorzystaniem technologii informatycznych – Przemysł 4.0 w praktyce” (16 września 2019r. godz. 14.00) oraz
  • „Gospodarka cyrkularna na rzecz społeczności lokalnych i internacjonalizacji przedsiębiorstw” (17 września 2019r. godz. 12.00)

Pierwszy dzień Forum zakończy się galą Nagrody Gospodarczej Województwo Łódzkiego „Biznes na Plus”

Organizatorzy zachęcają uczestników do wyrażania opinii i włączania się do dyskusji, mającej być inspiracją i wkładem do prac nad strategią rozwoju województwa.

Forum rozpoczyna się w poniedziałek 16 września 2019r. o godz. 14.00

Więcej szczegółów oraz bezpłatna rejestracja na stronie: https://forum.lodzkie.pl/