DIGI-GRENT. Building Next–Generation of Globally Responsible Digital Entrepreneurs.

Building next-generation of globally responsible digital entrepreneurs.

Kształtowanie przyszłego pokolenia społecznie odpowiedzialnych przedsiębiorców w dobie globalnej cyfryzacji

Realizacja: wrzesień 2018 – sierpień 2021

Cel projektu:

Zacieśnianie współpracy instytucji akademickich z otoczeniem gospodarczym w celu opracowania innowacyjnego programu kształcenia społecznie odpowiedzialnych przedsiębiorców w cyfrowym środowisku.

Konsorcjum projektu:

• Universidad de Almeria – Hiszpania – koordynator
  • Federacion Epresarial Metalurgica Valenciana – Hiszpania
  • Kentro Erevnon Notioanatolikis Evropis Astiki Mi Kerdoskopiki Etaireia – South East European Research Centre – Grecja
  • Syndesmos Exagogeon Voriou Ellados -The Greek International Business Association – Grecja
  • Uniwersytet Łódzki, Wydział Zarządzania – Polska
  • Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości – Polska
  • Fondazione Istud Per La Cultura D’impresa E Di Gestione – Włochy

Projekt realizowany w programie Erasmus+ Działanie KA2: Współpraca na rzecz innowacyjności i wymiany dobrych praktyk, Partnerstwo strategiczne dla wyższej edukacji.