Seminarium regionalne „Patent na sukces”, Łódź, 23 marca 2018 r.

Regionalny ośrodek Enterprise Europe Network przy Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości w Łodzi
jako ambasador Europejskiego IRP Helpdesk i partner Urzędu Patentowego RP
serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w seminarium pt. „Patent na sukces”,

Seminarium odbędzie się 23 marca 2018 r. w Centrum Technologii Informatycznych Politechniki Łódzkiej przy ul. Wólczańskiej 217/223 (sala kinowa na parterze).

Eksperci w przystępny sposób przedstawią między innymi zagadnienia dotyczące zarządzania dobrami niematerialnymi w uczelni i przedsiębiorstwach oraz możliwości uzyskania wspólnych praw do rozwiązań powstających w ramach współpracy uczelni z przedsiębiorstwami.

Seminarium będzie okazją do uzyskania najnowszej wiedzy, jak i do konsultacji z ekspertami prowadzącymi poszczególne bloki tematyczne, a także umożliwi wymianę doświadczeń i zapoznanie się z praktycznymi aspektami omawianej problematyki.
Seminarium w Łodzi jest jednym z 16 organizowanych w kraju przez Urząd Patentowy RP wydarzeń w ramach obchodów jubileuszu 100. rocznicy utworzenia dekretem Naczelnika Państwa Józefa Piłsudskiego.

Udział w seminarium jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, a o rejestracji decyduje kolejność zgłoszeń. Szczegóły dotyczące programu seminarium oraz bezpośredni link do rejestracji: